Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | Ranking | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POL 1 | Lena Cituk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
2 | POL 4 | Filip Nowak | UKŻ PISZ | ||||
3 | POL 6 | Amelia Potejko | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
4 | POL 9 | Hanna Borkowska | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
5 | POL 11 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
6 | POL 16 | Maksymilian Kowalczyk | KŻ Horn Kraków | ||||
7 | POL 22 | Natalia Rusinek | UŻKS SPINAKER | ||||
8 | POL 29 | Szymon Małachowski | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | ||||
9 | POL 66 | Jakub Kluk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
10 | POL 118 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
11 | POL 126 | Jan Paciorek | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
12 | POL 186 | Aleksandra Kamińska | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | ||||
13 | POL 243 | Maria Kowalska | BAZA MRĄGOWO | ||||
14 | POL 270 | Stanisław Maik | UKS BARNIM GOLENIÓW | ||||
15 | POL 306 | Agnieszka Zadora | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | ||||
16 | POL 308 | Mikołaj Grudzień | UKS Żegluj Lublin | ||||
17 | POL 344 | Maria Kisłowska | UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI | ||||
18 | POL 437 | Michał Rasiński | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
19 | POL 598 | Maksymilian Pastuszka | UKŻ PISZ | ||||
20 | POL 625 | Hubert Semeniuk | UKŻ PISZ | ||||
21 | POL 648 | Bartłomiej Heksel | HORN KRAKÓW | ||||
22 | POL 704 | Maria Suchocka | MKŻ ARKA GDYNIA | ||||
23 | POL 723 | Jakub Szczepański | LKS Charzykowy | ||||
24 | POL 791 | Malina Pietrzak | WTW WARSZAWA | ||||
25 | POL 800 | Karolina Gała | WTW WARSZAWA | ||||
26 | POL 807 | Wiktoria Hlawaty | MKŻ OPTI | ||||
27 | POL 830 | Emil Siwko | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | ||||
28 | POL 878 | Maja Kwiek | WTW WARSZAWA | ||||
29 | POL 893 | Zofia Czerniawska | YK STAL GDYNIA | ||||
30 | POL 909 | Kacper Walęga | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
31 | POL 910 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
32 | POL 920 | Maksymilian Kruczyński | AZS Poznań | ||||
33 | POL 966 | Patryk Chełkowski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
34 | POL 971 | Róża Stolarska | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
35 | POL 984 | Wiktor Matwiejuk | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | ||||
36 | POL 991 | Karolina Gajdzińska | AZS Poznań | ||||
37 | POL 1001 | Oskar Wielczyk | SSW MOS Iława | ||||
38 | POL 1004 | Tymoteusz Mika | KŻ HORN KRAKÓW | ||||
39 | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS Charzykowy | ||||
40 | POL 1028 | Weronika Maciejczuk | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | ||||
41 | POL 1037 | Mateusz Dobrzyński | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
42 | POL 1106 | Dominika Raszka | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ||||
43 | POL 1111 | Hanna Kowalik | UŻKS SPINAKER | ||||
44 | POL 1139 | Michalina Pawelczyk | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ||||
45 | POL 1140 | Aleksandra Borucka | AZS Poznań | ||||
46 | POL 1151 | Maciej Banaszak | AZS Poznań | ||||
47 | POL 1155 | Jakub Piesiewicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
48 | POL 1186 | Michał Paciorek | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
49 | POL 1190 | Jakub Wegiera | UKS FIR Warszawa | ||||
50 | POL 1201 | Krzysztof Ciborowski | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
51 | POL 1228 | Natasza Urbaniak | AZS POZNAŃ | ||||
52 | POL 1245 | Adam Turczynowicz | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
53 | POL 1253 | Filip Tylenda | UKZ GROT OSIR SUWAŁKI | ||||
54 | POL 1262 | Jakub Marciniak | MKŻ OPTI | ||||
55 | POL 1265 | Ewa Czapla | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | ||||
56 | POL 1273 | Bolesław Nesterowicz | UKŻ PISZ | ||||
57 | POL 1296 | Antoni Kuźmiński | BAZA Mrągowo | ||||
58 | POL 1297 | Mateusz Buło | BAZA MRĄGOWO | ||||
59 | POL 1319 | Jan Klinicki | SSW MOS Iława | ||||
60 | POL 1344 | Nina Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
61 | POL 1345 | Alexander Wentzel | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
62 | POL 1348 | Amelia Rasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
63 | POL 1349 | Nikola Krzosek | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
64 | POL 1351 | Apolonia Malańska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
65 | POL 1356 | Danuta Wilska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
66 | POL 1361 | Maja Cituk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
67 | POL 1364 | Jan Fuk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
68 | POL 1365 | Oliwia Siedlecka | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
69 | POL 1387 | Michał Krzemiński | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
70 | POL 1396 | Mateusz Gąsiorowski | YK STAL GDYNIA | ||||
71 | POL 1436 | Sylwia Fryziak | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
72 | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP Gdynia | ||||
73 | POL 1446 | Konrad Wlazłowski | YKP Gdynia | ||||
74 | POL 1448 | Antoni Kiliszek | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ||||
75 | POL 1456 | Maciej Małachowski | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | ||||
76 | POL 1480 | Hubert Bałdyga | BAZA MRĄGOWO | ||||
77 | POL 1482 | Roch Dmuchowski | SSW MOS Iława | ||||
78 | POL 1484 | Krzysztof Junczyk | UKS FIR WARSZAWA | ||||
79 | POL 1494 | Szymon Oleksiuk | WTW WARSZAWA | ||||
80 | POL 1497 | Wiktor Borkowski | AZS Poznań | ||||
81 | POL 1517 | Pola Petrykowska | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
82 | POL 1535 | Wiktoria Warzych | MKŻ OPTI | ||||
83 | POL 1574 | Sarah Goetz | AZS Poznań | ||||
84 | POL 1578 | Marta Richert | MKŻ ARKA Gdynia | ||||
85 | POL 1591 | Oliwia Żynda | UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI | ||||
86 | POL 1597 | Piotr Raszczyk | UKŻ PISZ | ||||
87 | POL 1598 | Dominika Grala | UKŻ PISZ | ||||
88 | POL 1599 | Anastazja Pastuszka | UKŻ PISZ | ||||
89 | POL 1602 | Stanisław Wierczyński | YKP GDYNIA | ||||
90 | POL 1619 | Szymon Gąsiorowski | YK STAL GDYNIA | ||||
91 | POL 1628 | Franciszek Borys | YKP GDYNIA | ||||
92 | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
93 | POL 1665 | Paulina Rutkowska | YKP GDYNIA | ||||
94 | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP Gdynia | ||||
95 | POL 1669 | Natalia Chojnowska | SSW MOS Iława | ||||
96 | POL 1749 | Lidia Łukasik | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | ||||
97 | POL 1753 | Mateusz Gwóźdź | YKP GDYNIA | ||||
98 | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
99 | POL 1764 | Dominika Ołowiak | YKP GDYNIA | ||||
100 | POL 1765 | Jakub Tomczyński | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
101 | POL 1766 | Oskar Hawliczek | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
102 | POL 1769 | Adam Rutkowski | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
103 | POL 1788 | Andrzej Nowakowski | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ||||
104 | POL 1798 | Hanna Ługowska | WTW WARSZAWA | ||||
105 | POL 1799 | Iwo Reński | YKP Gdynia | ||||
106 | POL 1800 | Jakub Kosowski | UKS FIR WARSZAWA | ||||
107 | POL 1802 | Zuzanna Rodzeń | MKŻ ARKA GDYNIA | ||||
108 | POL 1804 | Hanna Burdziej | MKŻ OPTI | ||||
109 | POL 1805 | Michał Jaroszek | MKŻ OPTI | ||||
110 | POL 1813 | Marcel Mierzwicki | YKP GDYNIA | ||||
111 | POL 1817 | Ignacy Rojek | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
112 | POL 1833 | Bartosz Dąbrowski | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | ||||
113 | POL 1835 | Natalia Ziółkowska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
114 | POL 1851 | Patrycja Kurpiewska | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ||||
115 | POL 1853 | Kinga Furmanek | SSW MOS Iława | ||||
116 | POL 1879 | Ludwik Grzelak | WTW WARSZAWA | ||||
117 | POL 1887 | Mikołaj Strupiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
118 | POL 1892 | Jakub Miszczak | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ||||
119 | POL 1897 | Franciszek Mikulski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | ||||
120 | POL 1904 | Igor Wójcik | YK STAL GDYNIA | ||||
121 | POL 1906 | Gustaw Kwiek | WTW Warszawa | ||||
122 | POL 1908 | Marcin Pietrzak | WTW WARSZAWA | ||||
123 | POL 1909 | Magdalena Guszcza | WTW WARSZAWA | ||||
124 | POL 1926 | Miłosz Michalak | YKP GDYNIA | ||||
125 | POL 1927 | Mikołaj Czałbowski | YKP Gdynia | ||||
126 | POL 1939 | Igor Rudek | MKŻ ARKA Gdynia | ||||
127 | POL 2005 | MICHAŁ KUCZMARSKI | MKS Dwójka Warszawa | ||||
128 | POL 2007 | Alicja Michalewska | SSW MOS Iława | ||||
129 | POL 2008 | Maciej Kasprzak | SSW MOs Iława | ||||
130 | POL 2022 | Filip Kwietniak | SSW MOS IŁAWA | ||||
131 | POL 2025 | Mikołaj Łangowski | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ||||
132 | POL 2117 | Alicja Tutkowski | YK STAL GDYNIA | ||||
133 | POL 2206 | HANNA KORSAK | MKS Dwójka Warszawa | ||||
134 | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ||||
135 | POL 9781 | Igor Grzelak | WTW WARSZAWA | ||||
136 | POL 11664 | Dominika Sawicka | UKS BARNIM GOLENIÓW | ||||
137 | POL 11758 | Magda Rejniak | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | ||||
138 | POL 15971 | Stanisław Gałuszka | UKŻ PISZ | ||||
139 | RUS 22 | Saveliy Krasnanskiy | INTERNYJ PARUS | ||||
140 | RUS 985 | Evgenia Bilkova | KOENIGSBERG | ||||
141 | RUS 1101 | ||||||
142 | RUS 1374 |